Доброго часу

Доброго часу. Так складалося потім чи інакшим подіям змога писати тільки зараз,  будь ласка прошу зрозуміти на стільки на скільки можливо.

 Сказати я люблю подорожувати нічого не сказати,а сказати як я люблю бути дома сказати те саме.

Так  я згоден що є перспектива, але вона рівна, рівно тому що її немає,тими словами є тільки те, що є зараз. по тому я завжди намагаюся під час  подорожі бути дома.

   Друзі я переходжу к тому що життя, на мою одну із думок можна порівняти з рікою. Рікою в якої є притоки. На прикладі того що усе не статично -як ріка, яка немає початку і кінця, можна бачити продовження зливання і утворення нестримного потоку  який зараз протікає в Україні,  а бриз його, відчуває вся планета,на берегах все буяє гармонічними кольорами,створює картину неймовірної краси,посмішки квітів.

   На далі буду не відволікати вашу увагу від своїх думок і спробую більш  в інформаційному форматі описати те що я бачу у цьому проекті.

Почну з фото, та мені по моїй натурі хотілося б передати малюнками і в цьому випадку використовувати акварель,а іноді і туш, але то таке. Дякувати технологіям і людям які ними володіють, пропоную подивитися на фотографії.

 

 В перший день зустрічі люди приймаючи участь у проекті на далі МИ, відвідали виставку ярмарок присвячений органіці. МИ Мали змогу відкрито поспілкуватися безпосередньо з виробниками які залишили усі свої справи щоб донести інформацію на пряму. Організаційний момент був на висоті.

        

 На мій погляд, органіка це та тоненька ниточка якою прошиваються нові взаємовідносини між країнами, і з часом стане міцними мостами поєднуючи усі країни в одне органічне середовище.

  Взаємний обмін інформацією дав змогу без прикрас побачити  ситуацію в країнах які приймали участь у конференції.

Переробка ягід. Бажаю від серця  успіхів  в цій справі. Все на підприємстві лаконічно, технічно грамотно, з урахуванням перспектив, вважаю здивовані були усі. Підприємство приклад ,як треба працювати. Відповіді  власника треба було чути, людина яка займається холодом може розтопити серця молоді, яка інколи втрачає віру в розвиток малого аграрного бізнесу. Багато перешкод було зі сторони попереднього уряду і відлуння ще відчувається. При правильному транспортуванні можна доставити свої ягоди на підприємство де їм дадуть друге життя.

Під час зустрічі, фермери України заклали фундамент на подальшу співпрацю з підприємством.

Переїзди давали змогу розмовляти один з одним в тих не формальних умовах, так  би мовити умовах побуту, в зручному автобусі за кермом якого була людина з понад тридцятирічним досвідом перевезення людей.

  Вечір закінчувався, а групу чекало навчання у гостинному готелі. Запрошені спеціалісти проливали світло на торгівлю у мережі українського  Інтернету, коротко корисно і сучасно доносили  свої знання, дякувати органічному почуттю гумору фахівців створилася невимушена атмосфера, в якій зароджувався спільній гумор. Вечірні прогулянки по дивовижному місту все більше давали змогу заговорити на одній мові з новими друзями.

Жива   Земля   Потутори.

Хлібом і сіллю зустрічав гостей справжній господар. Господар живої землі, яка жива завдяки тому що Іван Євгенович дихає в унісон з нею.

Нарешті МИ заговорили однією мовою, мовою природи.

Куштувати ту їжу що створювалася там і тоді було честю. Не стану багато говорити, а так хотілося б передати хоча б часточку того настрою. Дякую людині у якої спало на думку провести там такий тривалий час. Гра  коштує свічок.

  Є час розкидати каміння, а є час його городити( Екклезіяст 3:1-22 ) хотів я написати, але на цьому місці я буду закінчувати, перед тим подякувати усім. Усім дякую.

Так саме так, людина має залишити слід, не послід, а слід. І що стосується напрямку органіки маю таку думку: я,  та і не тільки  я, не маю ніякого права захищати природу бо хто я такий. Природі  захист не потрібен, вона бачила і не таке,  зародження усього, і подальші зміни.  Неймовірно багато створювалося і стиралося з лиця землі, і так буде надалі. Сила відновлення, оновлення природи не прорахується жодними машинами,так сказати сівозміна поверхні планети то все не просто. Це я к тому що сьогодні треба берегти людей. Донести усіма можливими і неможливими способами, поняття спадщини, поняття філософії органічного існування.

           Не знаю коли і чи буде змога написати тут щось ще,скористаюся нагодою і скажу : є такий вислів: «Діти – це квіти життя». Завдяки усім людям які приймають участь у подібних проектах є великі перспективи того, що буде майбутнє з квітами які пахнуть добром.

         Гарного часу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s