Що побачили молоді органіки? (фотозвіт)

Цього року програма обміну досвідом молодих органіків з німеччини та україни була насичена відвідуванням багатьох підприємств та цікавими зустрічами. Перше сільськогосподарське підприємством, яке ми відвідали – ТОВ «Агрохолдинг Грін Плант». Завод з переробки плодоовочевої продукції в селі Великі Підліски, Кам’янко-Бузького району

Наступним був виробничий кооператив «Як бджола» –  перший в Україні краудфандинговий  проект в сільському господарстві.

Вирощують органічну малину, ожину та лохину в селі Соколя, Буського району.

ТзОВ “Жива Земляна Потутори” знаходиться у Бережанському районі Тернопільської області. Це біодинамічне, органічне господарство, яке займається вирощуванням зернових, овочів та трав для виготовлення спеціїв та чаїв, а також тут є молочна ферма.

Господарство ми не тільки відвідали, але й мали змогу попрацювати на ньому.

Цікавим пунктом перебування було с. Мильчиці, Городоцького району – приватна сироварня “Гарбузовий рай” . Підприємство спеціалізується на переробці молока, виробництві масла, сиру, а також виготовлення пахучого варення з рожі.

Сироварінням займаються 4 роки, є членами клубу Галицької кухні та Кулінарної спадщини Європи, займаються дослідженням та відродженням українських традицій.

Власники сироварні Соломія Братах та Ігор Рева розповіли учасникам проекту історію заснування сімейного бізнесу, як виготовляють свої сири, дали практичні  порадами щодо створення власного бренду, унікальних продуктів та просування їх до споживача.

Побували на підприємстві «Боровик», смт Борислав, Дрогобицький район, Львівська область, яке займається вирощуванням грибів, переробка диких грибів та ягід

Відвідали тепличне господарство СП «Благовість», село Снятинка, Дрогобицького району. Підприємство займається екологічними методами вирощування овочів закритого ґрунту

Цікава екскурсія господарством з вирощування форелі ФГ«Голуба нива» с. Стільсько Миколаївського району,Львівської області.

Побували на підприємстві, де виготовляють шляхом керованої біоферментації на основі пташиного посліду та ставкового органічного торфу, екологічно чисте органічне добриво “БіоАктив”. Господарство знаходиться в Городоцькому районі Львівської області.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s