Чаї з Потутор

Останні два дні ми провели на біодинамічному господарстві “Жива земля Потутори ” на Тернопільщині. Одним із завдань на фермі вважають відновлення природних процесів у сільському господарстві і на території колись закинутого колгоспу зараз організовано декілька виробництв. Мене більш за все зацікавило вирощування лікарських рослин і трав, з яких потім виготовляюють декілька видів чаїв і прянощі.

Тут вирощують якісну, екологічно чисту продукцію, підтверджену органічними сертифікатами. На грядах досі можна побачити декілька сортів мяти, шавлії, чабрецю і фантастичні ряди календули.

За чудовим збігом обставим продукцію саме цього господарства я придбав на ярмарку органічної продукції, що проходив у Львові. Тепер в мене була можливість побачити весь процес виробництва зсередини.

За весь процес (вирощування рослин, збір трав, сушка, пакування) відповідає чотири чудові жіночки. Керівництво та відповідальність здійснює  Крістіна Лібергер. 

Грядки, де росте більшість трав, сушарка і приміщення для переробки знаходяться на території ферми. Інші трави збираються на полях поруч або навколо Потуторів.

Навесні й восени ґрунт на грядках обробляється кіньми. Всі інші операції з догляду здійснюються руками: розпушування, сівба, посадка, перекопування, а також збір урожаю. Дбайливо висушені на повітрі трави переробляються, перемішуються й упаковуються вручну.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s